Projekty

Iniciatíva Vlk, ktorý nikdy nespí je komunita ľudí s chuťou meniť svet k lepšiemu. Snažíme sa tvoriť, inšpirovať a rozvíjať proaktívnu občiansku spoločnosť. Rozvíjame cyklodopravu, venujeme sa spoločnosti, prírode, knihám a mladým ľuďom. Nebojíme sa projektov a výziev. Chceme neustále napredovať aby sme spoločne robili svet okolo nás lepším miestom pre život.

Máme za sebou väčšie aj menšie projekty a spoluprácu na aktivitách s ďalšími dobročinnými ľuďmi a organizáciami. Prvým a hneď veľkým podujatím bol 4 dňový festival letného čítania kníh v parku koncom leta 2014. Nasledovali menšie projekty, ako napríklad podpora vzniku knižnej búdky, čitáreň na TEDx Kežmarok, darovanie cyklostojana pre Kežmarské gymnázium a ďalšie.

Veľmi milou akciou bolo pozvanie detí z detského domova na Vianočnú akadémiu gymnázia, ktorá sa niesla v duchu spolupatričnosti, a kde počiatočné rozpaky vystriedali úsmevy a vzájomne sme sa obohatili programom, ktorý pripravili študenti gymnázia aj hostia.

Ďalšie projekty pribúdali podľa nápadov dobrovoľníkov, ktorí sa do iniciatívy zapájali. Sadenie stromčekov v lese, darovaný stojan na bicykle pre gymnázium, spolupráca na festivale Be Active!, Banane boulder king 2015, zber odpadu v prírode, prednáška s diskusiou na Enviro Ekotop filme pre žiakov škôl a ďalšie.

Sme aj členmi troch komisií pri mestskom zastupiteľstve pre volebné obdobie 2014-2018.


Páči sa ti, čo robíme? Zapoj sa aj ty a staň sa súčasťou príbehu! A hlavne rob tak, aby dobrô bolo :)